Masz pytania? zadzwoń tel: 605 475 226 / 661 390 055

Jakość

Produkty marki ATRIUM SYSTEM są wytwarzane w Europie i doceniane w wielu miejscach na całym świecie. Zespół ambitnych ludzi kreuje nowoczesne rozwiązania projektowe i wdraża najnowsze technologie w procesie produkcji. Celem zespołu jest uniwersalne zastosowanie, szybka dostawa i łatwy montaż produktów ATRIUM. Lata doświadczenia i zaangażowania sprawiły, że w swojej branży znajdujemy się w europejskiej czołówce. Wszystkie proponowane przez nas schody znajdują zastosowanie w wielu obiektach na całym świecie zarówno w domach prywatnych, jak też w budynkach użyteczności publicznej, co podkreśla ich uniwersalność.  Każda z naszych konstrukcji może zostać poddana niezbędnej modyfikacji, jesteśmy też w stanie zaproponować i wykonać coś zupełnie nowego. Zapewniamy lekki i ponadczasowy wygląd, najwyższą jakość, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Ciągle doskonalimy i dbamy o jakość naszych schodów i balustrad, potwierdzając to licznymi atestami i certyfikatami wydawanymi przez renomowane organizacje (CE, FSC®). Regularnie uczestniczymy w polskich oraz międzynarodowych imprezach wystawienniczych i targowych, otrzymując prestiżowe nagrody.

 

Firma ATRIUM od dawna dąży do wypracowania jak najbardziej ekologicznego – w tym wytwarzającego jak najmniej szkodliwych dla środowiska odpadów, systemu produkcji. Odnieśliśmy na tym polu niemało sukcesów, mimo to nie ustajemy w analizach i wprowadzaniu na podstawie ich wyników kolejnych innowacji. Poniżej prezentujemy kilka punktów, które pozwolą na zorientowanie się w pro-ekologicznej polityce firmy.

I tak:

*Nasze wyroby są w bezpieczne dla środowiska.
*Utylizujemy lub dostarczamy do utylizacji wszystkie odpady nie podlegające wtórnemu wykorzystaniu.
*Materiały wtórne skrupulatnie magazynujemy i dostarczamy do odpowiednich punktów celem umożliwienia ich dalszego wykorzystania. Dotyczy to np. złomu powstającego podczas procesu wycinania elementów stalowych.
*Od wielu lat, w oparciu o podpisaną umowę, realizujemy współpracę z Polskim Systemem Recyklingu. Oznacza to m.in., że co roku rozliczamy się z wykorzystanych opakowań kartonowych oraz palet.
*Stopnie drewniane, które stosujemy do naszych konstrukcji, wytwarzane są z surowca pozyskiwanego z obszarów, w których obrębie prowadzona jest planowana gospodarka leśna.
*Tam, gdzie jest to możliwe, staramy się wytwarzać elementy naszych konstrukcji przy możliwie niskim zużyciu energii elektrycznej.
*Do malowania naszych konstrukcji stosujemy wyłącznie atestowane farby proszkowe.
Nasza firma posiada certyfikat FSC®

Certyfikaty i aprobaty

European Technical Assessment ETA-09/0168

European Technical Assessment ETA-09/0338

FSC® C114138