Masz pytania? zadzwoń tel: 605 475 226 / 661 390 055

Jakość

Certyfikat_atrium_1

 

Firma Atrium jako jedyny polski producent i jeden z pierwszych w Unii Europejskiej posiada obecnie prawo do znakowania swoich wyrobów znakiem CE zgodnie z posiadaną Europejską Aprobatą Techniczną oraz certyfikatem Zakładowej Kontroli Produkcji. Europejska Aprobata Techniczna na prefabrykowane zestawy schodów ATRIUM została wydana przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie, jako autoryzowanego i notyfikowanego członka EOTA (European Organisation for Technical Approvals).

Specjalizacja i doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji schodów oraz elementów wyposażenia wnętrz, ponadto utrzymanie norm jakości i stałego nadzoru, jest podstawą stałego rozwoju firmy ATRIUM i czołowej pozycji w produkcji schodów w Europie.

Dbamy o ciągłe rozszerzenie palety oferowanych produktów, dostosowując je do indywidualnych życzeń nabywców z różnych krajów Europy, a także rozwijamy ich walory użytkowe, estetykę i bezpieczeństwo użytkowania.

Przestrzegamy etycznych i prawnych zasad prowadzenia biznesu, utrzymując i doskonaląc partnerskie relacje z odbiorcami, dostawcami oraz zainteresowanymi stronami.

Zarówno ATRIUM  jak i My dążymy do:

  • oferowania klientom najlepszych spośród dostępnych na rynku wyrobów, które stale ulepszamy;
  • rozwijania procesu badań i kontroli wyrobów;
  • stałego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności pracowników z zakresu profesjonalnych technik obsługi klienta i aspektów technicznych oferowanych wyrobów i usług;

 

ATRIUM proponuje swoim klientom produkty wytwarzane z zastosowaniem nowoczesnych i sprawdzonych technologii. Dbamy o staranne wykończenie i estetykę każdego elementu.

  • Decydująca jest jakość. Używana jest wyłącznie stal dobrego gatunku, pozyskiwana od sprawdzonych polskich i europejskich dostawców. Farby proszkowe i tworzywa sztuczne, posiadają atesty potwierdzające ich żywotność i trwałość. W przypadku konstrukcji z elementami szklanymi, wykorzystywane jest wysokiej klasy laminowane i certyfikowane szkło bezpieczne. Wszystkie materiały muszą mieć atest potwierdzający jakość i pochodzenie.
  • Podczas procesu produkcji stosowane są precyzyjne technologie, w tym m.in.: wycinanie laserowe, frezowanie cyfrowe.
  • ATRIUM posiada własną ciśnieniową odlewnię elementów z aluminium i malarnię proszkową. Pozwala to m. in. na bieżąco monitorować wykończenie i jakość elementów produkowanych przy wykorzystaniu tego surowca. Produkcja odbywa się bez emisji do środowiska.
  • Na przełomie lat 2008/2009 przeprowadzono modernizację i automatyzację linii spawalniczej. Wysoką jakość spawów potwierdza m.in. certyfikat produktów TÜV oraz  aprobaty ITB.

 

ZOBACZ JAK PRACUJE AUTOMAT SPAWALNICZY