Masz pytania? zadzwoń tel: 605 475 226 / 661 390 055

O 4DOM

4DOM tworzą ludzie z pasją.

Tworząc nasza ekipę postawiliśmy na ludzi rozumiejących, że nasza praca polega na ułatwieniu naszym klientom stworzenia domu ich marzeń.

Razem mamy 25 lat doświadczenia w sprzedaży narzędzi, materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz. Za sobą mamy pracę u znanych producentów jak i dla dużych sieci marketów budowlanych.

Teraz wykorzystujemy nasze doświadczenie, wiedzę i profesjonalizm, by na własny rachunek robić to, co potrafimy najlepiej.

Kupując u nas masz pewność, że jesteśmy rzetelni i uczciwi. A przede wszystkim wiesz u kogo kupujesz. Uważamy, że zaufanie do sprzedawcy jest najważniejsze, a my nigdy nie pozwolimy sobie  jego na utratę.

Przez lata pracy poznaliśmy rynek, firmy i ludzi. Dlatego możemy zaoferować Wam, naszym Klientom, najlepsze ceny i najlepszą obsługę. Dla wielu z naszych dostawców nie jesteśmy jedynie kolejną firmą odbierająca towar. Dla nich jesteśmy sprawdzonymi, wieloletnimi partnerami, jakimi chcemy być i dla Was.

To daje Wam pewność, że nasza oferta jest i zawsze będzie najkorzystniejsza. Zawsze spodziewaj się indywidualnego podejścia i przyjaznej obsługi.

Schody to niezwykle ważna część każdego domu, a ich właściwy wybór gwarantuje wygodę i funkcjonalność wnętrz na długie lata. Schody ATRIUM są tego idealnym przykładem. Szeroki wybór rozwiązań konstrukcyjnych oraz kolorystycznych daje nieograniczone możliwości.

Schody spiralne wykonane ze stali świetnie sprawdzają się w loftach i pomieszczeniach o industrialnym charakterze. Lekkie i niewielkie schody modułowe nadają się do samodzielnego montażu w mieszkaniach i domach. Schody proste i schody zabiegowe świetnie wpasują się do każdego wnętrza. Oferujemy również schody na zamówienie wykonane wg indywidualnych projektów i z szerokiej gamy materiałów: stali, drewna lub np. ze stopniami lub balustradami szklanymi.

Klientom w Warszawie i okolicach zapewniamy profesjonalny montaż schodów i doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego projektu.

Zapraszamy!